Ammattiviljelijöiden palveluksessa
Liedon noutovarasto ja pääkonttori
Rengaskuja 3, 21410 Vanhalinna

Närpiön toimipaikka
Skogsängsvägen 2, 64200 Närpiö

Vaihde: 0207 402400
Fax: 0207 402401


Jouko Narvanmaa
Toimitusjohtaja
0500 740 286
jouko.narvanmaa@helle.fi

Kati Nurminen
Reskontra
040 7474 978
kati.nurminen@helle.fi

Kari Hagsberg
Tarvikkeet, biologiset torjuntaeliöt, logistiikka
040 5916 151
kari.hagsberg@helle.fi

Antti Soininen
Kastelutarvikkeet, biologiset torjuntaeliöt, automatiikka
0400 293 080
antti.soininen@helle.fi

Auvo Toivola
Kasvihuonevihannekset, siemenet, torjunta-aineet, biologiset torjuntaeliöt
0400 829 673
auvo.toivola@helle.fi

Marja Salomaa
Siemenet
0400 293 037
marja.salomaa@helle.fi

Tanja Nieminen
Siemenet
0400 293 039
tanja.nieminen@helle.fi

Antti Koski
Avomaaviljelyn siemenet ja tarvikkeet
045 6345 500
antti.koski@helle.fi
Mika Ahlqvist
kasvihuonevihannesten siemenet
050 476 5990
mika.ahlqvist@helle.fi

Niklas Narvanmaa
Tukkumyynti ja markkinointi
0400 721 878
niklas.narvanmaa@helle.fi

Jaakko Toivola
Kasvatusvalaisimet, kasvien ja valojen alaslasku, koneet ja laitteet, sähköistys
040 5933 400
jaakko.toivola@helle.fi

Sabina Nordström
Viljelytarvikkeet, biologiset torjuntaeliöt, marjakasvien taimet
040 5773 788
sabina.nordstrom@helle.fi

Jesse Helle
Kasvihuonerakentaminen, viljelypöydät, salaattilinjat, kasvatuskourut, verhot
040 1565 407
jesse.helle@helle.fi

Ari Heinonen
Automatiikan asentaja
0400 328 521
ari.heinonen@helle.fi

Börje Svahlskulla
Närpiö
040 5907 771
borje.svahlskulla@helle.fi
Fax. 020 7402 426

Peter Kortell
Närpiö
040 4848 649
peter.kortell@helle.fi

Kent Rönnholm
Närpiö
040 750 7881
kent.ronnholm@helle.fi

Henri Kumlander
Viljelytarvikkeiden noutovarasto
050 313 5111
henri.kumlander@helle.fi
Antti Aaltonen
avomaavihannesten siemenet
050 344 3622
antti.aaltonen@helle.fi

Tiina Välke
tarvikkeet ja marjakasvien taimet
050 470 9980
tiina.valke@helle.fi

Marko Korkeaniemi
kasvihuonerakenteet ja automatiikka, automatiikan asennus
050 410 1880
marko.korkeaniemi@helle.fi

Taina Niiniö
pakkaaminen, lähetys
0400 286 730
taina.niinio@helle.fi