Ammattiviljelijöiden palveluksessa
Liedon noutovarasto ja pääkonttori
Rengaskuja 3, 21410 Vanhalinna
Närpiön toimipaikka
Skogsängsvägen 2, 64200 Närpiö

Vaihde: 0207 402400
Fax: 0207 402401

Jouko Narvanmaa
Toimitusjohtaja
0500 740 286
jouko.narvanmaa@helle.fi
Kati Nurminen
Reskontra
040 7474 978
kati.nurminen@helle.fi
Kari Hagsberg
Tarvikkeet, biologiset torjuntaeliöt, logistiikka
040 5916 151
kari.hagsberg@helle.fi
Antti Soininen
Kastelutarvikkeet, biologiset torjuntaeliöt, automatiikka
0400 293 080
antti.soininen@helle.fi
Niko Grönberg
Työvaatteet ja suojaimet, avomaaviljelyn siemenet ja tarvikkeet
040 5755 690
niko.gronberg@helle.fi
Auvo Toivola
Kasvihuonevihannekset, siemenet, torjunta-aineet, biologiset torjuntaeliöt
0400 829 673
auvo.toivola@helle.fi
Marja Salomaa
Siemenet
0400 293 037
marja.salomaa@helle.fi
Tanja Nieminen
Siemenet
0400 293 039
tanja.nieminen@helle.fi
Klaus Virtanen
Tukkumyynti
050 577 0558
klaus.virtanen@helle.fi




Antti Koski
Avomaaviljelyn siemenet ja tarvikkeet
045 6345 500
antti.koski@helle.fi
Taina Niiniö
Pakkaaminen, lähetys
0400 286 730
taina.niinio@helle.fi
Niklas Narvanmaa
Tukkumyynti ja markkinointi
0400 721 878
niklas.narvanmaa@helle.fi
Jaakko Toivola
Kasvatusvalaisimet, kasvien ja valojen alaslasku, koneet ja laitteet, sähköistys
040 5933 400
jaakko.toivola@helle.fi
Sabina Nordström
Viljelytarvikkeet, biologiset torjuntaeliöt, marjakasvien taimet
040 5773 788
sabina.nordstrom@helle.fi
Jesse Helle
Kasvihuonerakentaminen, viljelypöydät, salaattilinjat, kasvatuskourut, verhot
040 1565 407
jesse.helle@helle.fi
Ari Heinonen
Automatiikan asentaja
0400 328 521
ari.heinonen@helle.fi
Leena Vanhala
Viljelytarvikkeiden noutovarasto
0400 293 036
leena.vanhala@helle.fi
Börje Svahlskulla
Närpiö
040 5907 771
borje.svahlskulla@helle.fi
Fax. 020 7402 426
Hans Kalberg
Närpiö
0400 328 522
hans.kalberg@helle.fi
Peter Kortell
Närpiö
040 4848 649
peter.kortell@helle.fi
Kent Rönnholm
Närpiö
040 750 7881
kent.ronnholm@helle.fi
Henri Kumlander
Viljelytarvikkeiden noutovarasto
050 313 5111
henri.kumlander@helle.fi
Virpi Grahn
Tukkumyyjä
050 568 8544
virpi.grahn@helle.fi